.

محصولات


خرید محصولات گیاهی برای گیاهخواران و دوستداران وگان

( در ادامه در همین صفحه لیست کامل محصولات گیاهی را در فروشگاه بالنگ مشاهده و برای انتخابی ساده تر از دسته بندی محصولات استفاده نمایید. )


گیاه خواری سبکی از زندگی است که در آن افراد سعی می کنند تا حد امکان نیاز خود به خوراک و مواد غذایی را از طریق محصولات گیاهی تامین کرده و به سراغ محصولات حیوانی و بخصوص غذایی که از بافت بدن حیوانات تامین شده باشد نروند.
مطمئنا این نوع نگاه از دید زیست محیطی و اخلاقی جنبه های مثبت بسیاری دارد اما بهرحال دلیل انتخاب این سبک از زندگی و تغذیه هرچه که باشد، با توجه به رشد گیاه خواری یا خام گیاه خواری و جمعیت آنان، خوشبختانه امروزه دوستداران محصولات گیاهی و گیاهخواران کالاهای بسیار متنوعی را برای خرید در دسترس دارند که هر روز بر تعداد این محصولات افزوده می شود.
بالنگ نیز بعنوان یک فروشگاه آنلاین گیاهخواران و افراد وگان سعی در تامین مواد غذایی را دارد که کیفیت بالایی داشته و با بالارفتن ارزش غذایی یک محصول نیاز به مواد غذایی مهم مانند پروتئین ها، کربوهیدرات ها، مواد معدنی مهم، آهن، ویتامین ها و ... با مصرف این محصولات تامین گردد.
تلاش تیم بالنگ این است تا طرفداران محصولات گیاهی و گیاهخواران علاوه بر تامین نیاز غذایی خود به آسانی، سطح رفاهی بالاتری را نیز تجربه کنند چراکه شایسته این مهم هستند.
در کنار بالنگ بمانید!کمی صبر کنید...