.

شرایط ارسال سفارش

ما در بالنگ متعهدیم در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت،. کالای شما را به دستتان برسانیم. برای این مهم، دانستن و رعایت نکات زیر کمک می کند تا هر دوی ما کیفیت خدمات بهتری را تجربه کنیم. سفارش ها بر اساس مقصد به دو نوع تهران و خارج از تهران نقسیم می شوند. 

اگر شما ساکن تهران هستید می توانید سفارش خود را به چند طریق دریافت کنید 

ارسال عادی روزهای زوج 

ارسال عادی فروشگاه در روزهای زوج می‌باشد . هزینه ارسال در این روز اشتراکی است یعنی شما مبلغ مختصری را بابت هزینه ارسال می پردازید و مابقی این هزینه را فروشگاه متقبل خواهد شد . در حال حاضر حداقل خرید ۳۵۰ هزار تومان و هزینه ارسال مبلغ ۴۰،۰۰۰ تومان می‌باشد.سفارش در بازه زمانی ۳ الی ۸ شب به شما تحویل می گردد (ثبت سفارش تا قبل از ساعت ۱۲ همان روز)

توجه داشته باشید در بازه ی زمانی انتخاب شده (۳ الی ۸ شب ) می بایست در منزل تشریف داشته باشید و تعیین ساعت دقیق امکان پذیر نیست. همچنین مسئولیت چک کردن اجناس ارسالی با آنچه سفارش داده اید با شما مشتری گرامی است و در صورت وجود مغایرت باید همانجا به پیک اطلاع دهید.

ارسال فوری 

در ارسال فوری، سفارش شما با کمترین مقدار خرید هم قابل ارسال می‌باشد . در این نوع از ارسال سفارش توسط اسنپ باکس و از زمان ثبت سفارش در یک بازه زمانی ۳ ساعته ارسال می‌شود  و هزینه ارسال طبق تعرفه اسنپ محاسبه خواهدشد. (فرصت ثبت سفارش تا ساعت ۱۶ همان روز) توجه داشته باشید تعرفه و هزینه ارسال روز های زوج شامل این نوع ارسال نمی شود.

ارسال رایگان

اگر  حداقل خرید شما  ۹۵۰ هزار تومان شود ارسال سفارش برای شما رایگان خواهد بود. (فقط در روزهای زوج) ویژه شهر تهران 

تحویل درب انبار

اگر مایل به دریافت سفارش از درب انبار هستید ، میتونید بعد از ثبت سفارش در ساعات کاری فروشگاه با هماهنگی قبلی مراجعه کرده و حضوری سفارش خود را تحویل بگیرید.

ارسال به خارج از تهران

ارسال به خارج از تهران به دو صورت است: 

الف) سفارش شما محصولات خشک است ب) سفارش شما دارای کالای یخچالی است.

اگر سفارش شما فاقد محصولات یخچالی باشد مرسوله توسط تیپاکس ارسال خواهد شد و هزینه آن پسکرایه می‌باشد و چند روز بعد از ثبت سفارش درب منزل تحویل می‌گیرید.

اگر سفارش شما دارای مواد یخچالی و فریزری باشد توسط ترمینال اتوبوسرانی ارسال خواهد شد ( حداقل خرید برای ارسال به شهرستان ۸۰۰ هزار تومان می‌باشد) و شما میبایست پس از رسیدن مرسوله ، به ترمینال شهرتان  مراجعه کرده و سفارش را دریافت نمائید. در این حالت هزینه‌ی ثابتی از شما بابت بسته بندی، خدمات و ارسال سفارش از انبار به ترمینال مبدا در فاکتور اخذ خواهد شد (۱۵۰،۰۰۰ تومان) و هزینه باربری از تهران تا شهر مقصد بصوت پسکرایه و بعهده‌ شما خواهد بود.