.

شرایط ارسال سفارش

ما در بالنگ متعهدیم در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت،. کالای شما را به دستتان برسانیم. برای این مهم، دانستن و رعایت نکات زیر کمک می کند تا هر دوی ما کیفیت خدمات بهتری را تجربه کنیم. سفارش ها بر اساس مقصد به دو نوع تهران و خارج از تهران نقسیم می شوند. در زیر ویژگی های هر یک از دو ارسال را می بینید:

سفارش های داخل تهران

اگر شما ساکن تهران هستید می توانید سفارش خود را به چند طریق دریافت کنید 

در نوع ارسال عادی روزهای زوج شما مبلغ مختصری را بابت هزینه ارسال می پردازید و سفارش در بازه زمانی ۳ الی ۹ شب به شما تحویل می گردد. در حال حاضر این مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان است.

توجه داشته باشید در بازه ی زمانی انتخاب شده، می بایست در منزل تشریف داشته باشید و تعیین ساعت دقیق امکان پذیر نیست. همچنین مسئولیت چک کردن اجناس ارسالی با آنچه سفارش داده اید با شما مشتری گرامی است و در صورت وجود مغایرت باید همانجا به پیک اطلاع دهید.

در ارسال فوری ، سفارش شما توسط الوپیک ارسال خواهد شد و هزینه ارسال بعهده‌ی شما است. این ارسال با هر مبلغ سفارشی قابل انجام است.(ثبت سفارش تا ساعت ۱۶) توجه داشته باشید تعرفه و هزینه ارسال روز های زوج شامل این نوع ارسال نمی شود.

اگر سفارش شما  ۸۰۰ هزار تومان و فراتر از این باشد ارسال سفارش برای شما رایگان خواهد بود. (فقط در روزهای زوج) ویژه شهر تهران 

همچنین اگر مایل به دریافت سفارش از درب انبار هستید ، شما می توانید بعد از ثبت سفارش در ساعات کاری فروشگاه با هماهنگی مراجعه کرده و حضوری سفارش خود را تحویل بگیرید.

ارسال به خارج از تهران

ارسال به خارج از تهران به دو صورت است: الف- سفارش شما بدون کالای یخچالی است ب) سفارش شما دارای کالای یخچالی است.

اگر سفارش شما فاقد مواد یخچالی باشد بسته‌ی شما توسط پست و تیپاکس ارسال خواهد شد و هزینه آن پسکرایه می‌باشد و چند روز بعد از ثبت سفارش از درب منزل تحویل می‌گیرید.

اگر سفارش شما دارای مواد یخچالی و فریزری باشد بسته‌ی شما توسط ترمینال اتوبوسرانی ارسال خواهد شد( حداقل خرید برای ارسال به شهرستان ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد) و شما میبایست پس از رسیدن بسته به ترمینال شهرتان  مراجعه کرده و بسته خود را دریافت نمائید. در این حالت هزینه‌ی ثابتی از شما بابت تهیه یخدان و ارسال سفارش از انبار به ترمینال مبدا گرفته خواهد شد(۱۵۰۰۰۰ تومان) و هزینه باربری از تهران تا شهر مقصد بصوت پسکرایه و بعهده‌ شما خواهد بود.