.

شرایط ارسال سفارش

ما در بالنگ متعهدیم  در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت،. کالای شما را به دستتان برسانیم. برای این مهم، دانستن و رعایت نکات زیر کمک می کند تا هر دوی ما کیفیت خدمات بهتری را تجربه کنیم. سفارش ها بر اساس مقصد به دو نوع تهران و خارج از تهران نقسیم می شوند. در زیر ویژگی های هر یک از دو ارسال را می بینید:

سفارش های داخل تهران

اگر شما ساکن تهران هستید می توانید سفارش خود را به چند طریق دریافت کرده و زمان تحویل آن را انتخاب کنید. 

در نوع ارسال عادی روزهای زوج شما مبلغ ثابتی را می پردازید و سفارش با توجه به زمان انتخابی به شما تحویل می گردد. در حال حاضر این مبلغ 25000 تومان است.

در ارسال فوری سفارش شما توسط الوپیک برای شما ارسال خواهد شد و هزینه ارسال بعهده‌ی شما است. این ارسال با هر مبلغ سفارشی قابل انجام است.

اگر سفارش شما فراتر از 350 هزار تومان باشد، ارسال برای شما رایگان خواهد شد. 

همچنین شما می توانید شخصا در ساعات کاری انبار به آنجا مراجعه کرده و بطور رایگان اجناس خود را تحویل بگیرید.

توجه داشته باشید در بازه ی زمانی انتخاب شده، می بایست در منزل تشریف داشته باشید و تعیین ساعت دقیق امکان پذیر نیست. همچنین مسئولیت چک کردن اجناس ارسالی با آنچه سفارش داده اید با شما مشتری گرامی است و در صورت وجود مغایرت باید همانجا به پیک اطلاع دهید.

ارسال به خارج از تهران

ارسال به خارج از تهران به دو صورت است: الف- سفارش شما بدون کالای یخچالی است ب) سفارش شما دارای کالای یخچالی است.

اگر سفارش شما فاقد مواد یخچالی باشد بسته‌ی شما توسط پست ارسال خواهد شد و شما بابت آن هزینه ثابتی می پردازید و چند روز بعد سفارش خود را درب منزل تحویل می‌گیرید.

اگر سفارش شما دارای مواد یخچالی باشد بسته‌ی شما توسط ترمینال اتوبوسرانی ارسال خواهد شد و شما تنها موظف هستید پس از رسیدن بسته به ترمینال شهرتان شخصا به آنجا مراجعه کرده یا از ترمینال بخواهید با پیک بسته را برای شما بفرستد. در این حالت هزینه‌ی ثابتی از شما بابت بسته‌بندی و ارسال از انبار به ترمینال گرفته خواهد شد و هزینه ارسال از تهران به شهر شما بصوت پس‌کرایه بعهده‌ شما خواهد بود.

سفارش در ماه های گرم سال با یخدان فرستاده خواهد شد و در پایان شما صاحب یک یخدان خواهید شد.