.

شرایط ارسال سفارش

ما در بالنگ متعهدیم در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت،. کالای شما را به دستتان برسانیم. برای این مهم، دانستن و رعایت نکات زیر کمک می کند تا هر دوی ما کیفیت خدمات بهتری را تجربه کنیم. سفارش ها بر اساس مقصد به دو نوع تهران و خارج از تهران نقسیم می شوند. در زیر ویژگی های هر یک از دو ارسال را می بینید:

سفارش های داخل تهران

اگر شما ساکن تهران هستید می توانید سفارش خود را به چند طریق دریافت کرده

در نوع ارسال عادی روزهای زوج شما مبلغی را بابت هزینه ارسال می پردازید و سفارش در بازه زمانی ۳ الی ۹ شب به شما تحویل می گردد. در حال حاضر این مبلغ 25000 الی 30000 تومان است.

توجه داشته باشید در بازه ی زمانی انتخاب شده، می بایست در منزل تشریف داشته باشید و تعیین ساعت دقیق امکان پذیر نیست. همچنین مسئولیت چک کردن اجناس ارسالی با آنچه سفارش داده اید با شما مشتری گرامی است و در صورت وجود مغایرت باید همانجا به پیک اطلاع دهید.

در ارسال فوری سفارش شما توسط الوپیک برای شما ارسال خواهد شد و هزینه ارسال بعهده‌ی شما است. این ارسال با هر مبلغ سفارشی قابل انجام است.(ثبت سفارش تا ساعت ۱۶) توجه داشته باشید تعرفه و هزینه ارسال روز های زوج شامل این نوع ارسال نمی شود.

اگر سفارش شما  ۴۵۰ هزار تومان و فراتر از این باشد ارسال برای شما رایگان خواهد شد.(فقط در روزهای زوج) ویژه تهران

همچنین شما می توانید بعد از ثبت سفارش در ساعات کاری انبار با هماهنگی مراجعه کرده و حضوری اجناس خود را تحویل بگیرید.

ارسال به خارج از تهران

ارسال به خارج از تهران به دو صورت است: الف- سفارش شما بدون کالای یخچالی است ب) سفارش شما دارای کالای یخچالی است.

اگر سفارش شما فاقد مواد یخچالی باشد بسته‌ی شما توسط پست ارسال خواهد شد و شما بابت آن هزینه ثابتی می پردازید و چند روز بعد سفارش خود را درب منزل تحویل می‌گیرید.

اگر سفارش شما دارای مواد یخچالی باشد بسته‌ی شما توسط ترمینال اتوبوسرانی ارسال خواهد شد و تنها شما میبایست پس از رسیدن بسته به ترمینال شهرتان شخصا به آنجا مراجعه کرده و بسته خود را دریافت نمائید. در این حالت هزینه‌ی ثابتی از شما بابت یخدان و ارسال سفارش از انبار به ترمینال مبدا گرفته خواهد شد(۵۵۰۰۰) و هزینه ارسال از تهران به شهر مقصد بصوت پس‌کرایه و بعهده‌ شما خواهد بود.


سفارشات محصولات فریزری در ماه های گرم سال به خاطر جلوگیری از فاسد شدن با یخدان فرستاده خواهد شد.

ارسال به استان البرز

سفارش های استان البرز جمعه ها در بازه زمانی ۲ الی ۷ بعد ازظهر صورت میگیرد و فرصت ثبت سفارش تا پنجشنبه ظهر میباشد.